Apie MiniMiss

     Visos mamos džiaugiasi savo dukrelėmis, žavisi jomis ir stengiasi jas aprengti, papuošti ir sušukuoti kiek kitaip nei įprasta. Mamos nori, kad jos gėlelė išsiskirtų iš kitų, o kiekviena mergaitė (kad ir kaip giliai ji tai slėptų) save įsivaizduoja kaip princesę/mažąją miss, todėl kartais net ir smulki detalė tampa ypač svarbi. „miniMiss“ siūlo Išskirtinio dizaino, aukštos kokybės, stilingus, spalvingus, įvairioms gyvenimo progoms tinkamus rankų darbo aksesuarus mergaitėms. Kaspinėliai, gumutės, lankeliai, segtukai ir karoliai, bei jų rinkiniai dėžutėse, leis mergaitėms būti žavingomis, jaustis išskirtinėmis ir džiuginti visus savo plačia šypsena.

"miniMiss" aksesuarai tiks visoms mergaitėms - nuo spalvingų ir žaismingų mažosioms mergytėms iki klasikinių paauglėms. Aksesuarus galima nešioti kasdien, švenčių ar ypatingomis progomis, o rinkiniai elegantiškose dėžutėse ypač tiks dovanai.

Plaukų aksesuarai yra aukštos kokybės, spalvingi, stilingi, praktiški, lengvai ir paprastai naudojami, įvairiapusiškai pritaikomi - juk aksesuarais galima papuošti ne tik plaukučius, bet ir kepuraites, plaukų juostas, sukneles, batukus ir pan.

Visos "miniMiss" puošmenos yra pagamintos iš kokybiškų ir saugių naudoti medžiagų! 

„miniMiss“ yra Geriausia mergaičių draugė, todėl nori džiuginti Jus visada. Aksesuarų asortimentas yra nuolat atnaujinamas.

Draugaukime, nes "miniMiss" suteikia džiaugsmo ir įgyvendina spalvotas mergaičių svajones!

UAB "ARPINO"

info@minimiss.lt

Įmonės kodas 302856697

PVM mokėtojo kodas LT100008349019

Registracijos adresas – Tilto g. 22, Užugriovio k., Riešės sen., Vilniaus r.

Sąskaitos Nr. LT297300010132872365

AB Swedbank – 73000,

SWIFT - HABALT22