Gaminių keitimas, grąžinimas, priežiūra ir garantija

 Mūsų tikslas, kad visi klientai būtų patenkinti įsigytomis prekėmis. Tikslus prekės aprašymas leis nesunkiai išsirinkti labiausiai tinkamą prekę, įvertinti jos dydį ir komplektaciją, jeigu Jums kyla klausimų apie prekę, prašome kreiptis el. paštu info@minimiss.lt, tačiau jeigu taip nutiko, kad prekė ( dydis, spalva) netiko, mes galime ją pakeisti ar priimti atgal - įvertinę ar prekė atitinka nustatytus prekių keitimo ir grąžinimo reikalavimus. 

Keitimo ir grąžinimo sąlygos:

Apie savo norą pakeisti ar grąžinti prekę turite pranešti per 14 dienų nuo prekių įsigijimo dienos el.paštu info@minimiss.lt, (būtinai nurodykite grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį, grąžinimo priežastį).

Jeigu nupirkta prekė neatitiko Jūsų lūkesčių, netiko dydis ar spalva, galime prekę priimti atgal arba galime ją pakeisti. Keisti galime į kitą analogišką prekę  ar į kitą modelį. Jeigu kaina skiriasi, primokate skirtumą arba mes grąžiname dalį pinigų. Siuntimo išlaidas mums atgal apmokėti turėsite Jūs, o naują prekę pristatysime pagal standartinius įkainius nurodytus Prekių pristatyme, todėl atidžiai paskaitykite prekės aprašymą, jeigu kyla klausimų rašykite mums info@minimiss.lt

 Pastaba: jeigu grąžinama prekė atitinka nustatytus reikalavimus, pinigai bus grąžinti Jums į sąskaitą.

Jeigu nustatysime, kad gavote nekokybišką prekę ar per klaidą gavote ne tą prekę (-es), prekės bus pakeistos, o už nekokybišką prekę grąžinsime pinigus (grąžinta bus suma, kuri buvo mokėta būtent už tą prekę, jeigu perkant prekę buvo panaudotas nuolaidų kuponas ar virtualūs pinigai, atitinkamai gražinama suma bus perskaičiuota), tokiu atveju visos siuntimo išlaidos Jums nieko nekainuos. Tačiau, jeigu prekė grąžinama nesant pardavėjo kaltės, už pinigų grąžinimą į pirkėjo banko sąskaitą taikomas 0,70 Eur banko administravimo išlaidų mokestis, kuris minusuojamas iš pirkėjui grąžinamos sumos. Priekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

 Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

  1. Prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.
  2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos.

GARANTIJA

Garantija suteikiama 14 dienų nuo gaminio įsigijimo, šiuo laikotarpiu nemokamai keičiame gaminius bei apmokame visas siuntimo išlaidas. Nors naudojamos pačias geriausios priemonės ir technologijos, gali visko pasitaikyti, tai numatydami  siūlome susipažinti su gaminių taisymo bei priežiūros patarimais:
1. Atirusius juostelių galiukus galima apdeginti žiebtuvėliu ar degtuku, tai apsaugos nuo tolesnio irimo.

2. Atsiklijavusią dalį galima priklijuoti klijais, skirtais klijuoti tokio pobūdžio medžiagas.

3. Visada galite kreiptis į mus dėl profesionalaus taisymo. Surasim abipusiai naudingus sprendimus.

4. Patariame gaminių nešlapinti, nors jeigu taip nutiktų tai gaminiams nepakenks.

5. Patariame jėga neplėšyti dirbinių, klijai gali neatlaikyti, kad ir kokie geri jie būtų.

Tikimės malonaus bendravimo ir kuo mažiau nesklandumų.